Terestriálny prijímač AB Cryptobox 702T HD

42,00 €

AB Cryptobox 702T je multimediálny FULL HD terestriálny prijímač, ktorý má zabudovaný tuner DVB-T2/C určený pre káblové aj terestriálne vysielanie a podporuje najnovší kodek H.265 HEVC.

Umožňuje jednoduchú inštaláciu programov - automatická alebo manuálna.

Disponuje 2 USB konektormi na pripojenie externých zdrojov, pomocou ktorých môžete nahrávať stanice alebo prehrávať vložený multimediálny obsah. Ďalej ponúka možný vstup 1x HDMI, 1x SCART, LAN a optický digitálny audio výstup.

  • Kód tovaru: AB CR702T
  • EAN: 8588005998604
Množstvo
Dodanie 1 - 5 pracovných dní

Prihláste sa prostredníctvom Vašeho účtu:


alebo

Hybridný tuner pre terestriálne aj káblové vysielanie

AB Cryptobox 702T je multimediálny satelitný prijímač, ktorý má zabudovaný hybridný tuner DVB-T2/C (normy DVB-T/ DVB-T2/ DVB-C) určený pre káblové, ale aj terestriálne vysielanie s podporou najnovšieho kodeku H.265 HEVC.

Určený pre novšie ale aj staršie televízory

Vďaka HDMI výstupu môžete sledovať multimediálny obsah na novších televízoroch v plnej Full HD 1080p kvalite. V prípade, že používate starší televízor disponuje tento prijímač aj SCART výstupom, pre plnohodnotné sledovanie obľúbených programov.

Ďalšie 2 USB výstupy slúžia na pripojenie externých zdrojov, vďaka ktorým si môžete súčasne nahrávať dva obľúbené programy alebo prehrať multimediálny obsah z Vášho externého zdroju (externý disk, USB a pod.). Prehráva rôzne formáty: JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, 3GP, DIVX, XVID, MOV, MKV, FLV, MPG, MP4.

K dispozícii má aj rozhranie ETHERNET na internetové pripojenie, ale taktiež je možné sa pripojiť na internet aj prostredníctvom Wi-Fi dongle, ktoré však nie je obsahom balenia. Podpora DLNA zaručuje sledovanie fotografií alebo videí aj z Vašej siete.

Jednoduchá inštalácia programov

Programy si môžete dať jednoducho nainštalovať automaticky, alebo v prípade potreby je možná manuálna inštalácia.

Avšak všetky prijímače zasielame nakonfigurované s najnovším firmvérom a kompletnou ponukou programov, ktorú ponúka Skylink.

Funkcia EPG a TimeShift

Vďaka zaujímavo spracovanému elektronickému programovému sprievodcovi môžete vidieť aktuálne vysielané relácie na viacerých programoch prostredníctvom prehľadnej časovej osy alebo si jednoducho pozrieť, čo sa bude vysielať v priebehu nasledujúcich 7 dní.

Ovládanie a úprava staníc pomocou smartfónu

Satelitný prijímač AB Cryptobox 702T HD viete ovládať aj prostredníctvom zariadení so systémom Android, kde si v Obchode Play stiahnete aplikáciu na ovládanie televízora - G-Mscreen. Pomocou tejto aplikácie si môžete upraviť stanice, prezerať elektronického programového sprievodcu, ale tiež si preniesť obraz staníc do Vášho zariadenia.

Zariadenie je možné využiť aj na prehrávanie rádií, pozeranie kalendára alebo si zahrať nejaké hry či si pozrieť aktuálne počasie vo Vašom regióne.

Balenie obsahuje satelitný prijímač AB Cryptobox 702T HD, diaľkový ovládač, batérie do diaľkového ovládača a užívateľský manuál.

Stiahnuť

Manuál AB Cryptobox 702T

Manuál AB Cryptobox 702T

Stiahnuť (3.25M)
Najvyššie rozlíšenie obrazu:Full HD 1080p
Kompresia/kodek:MPEG2/H.265 HEVC
Tuner:
DVB-T2/C
Funkcie:TimeShift, PVR, EPG, FastScan
Výstupy:HDMI, SCART, RS232, 2x USB, LAN, S/PDIF
Formáty:JPEG, BMP, GIF, WAV, MP3, AVI, 3GP, DIVX, XVID, MOV, MKV, M2TS, TS, VOB, MPG, MP4, FLV
Farba:čierna
Výška (mm):
40
Šírka (mm):
260
Hĺbka (mm):
190

Mohlo by vás zaujať aj