Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
HD prijímače SKYLINK READY

V tejto kategórii nájdete licencované prijímače označené značkou Skylink Ready. Sú optimálnym riešením pre bezproblémový dlhodobý príjem programov Skylinku. Prijímače v tejto kategórie musia prejsť testami spoločnosti Skylink, aby im bol udelený certifikát Skylink Ready. Prijímače majú v sebe originálnu čítačku Irdeto, ktorá je odpor&uacu...

V tejto kategórii nájdete licencované prijímače označené značkou Skylink Ready. Sú optimálnym riešením pre bezproblémový dlhodobý príjem programov Skylinku. Prijímače v tejto kategórie musia prejsť testami spoločnosti Skylink, aby im bol udelený certifikát Skylink Ready. Prijímače majú v sebe originálnu čítačku Irdeto, ktorá je odporúčaná pre bezchybné dekódovanie kariet Skylink. Odporúčané sú zákazníkom, ktorí satelitný prijímač využívajú najmä na sledovanie programov a občasné nahrávanie a nemajú záujem o rôzne rozšírené funkcie. Najväčšou výhodou je, že nevyžadujú manuálnu aktualizáciu softvéru - sú bezúdržbové. Najväčším prínosom je 100% bezproblémové dekódovanie kariet Skylink. Väčšina takto označených prijímačov má funkcie samodohľadávania nových staníc v programovej ponuke. Mínusom je vyššia cena, keďže výrobcovia prijímačov platia vysoký licenčný poplatok. Nahrávky nemožno z licenčných dôvodov prehrávať mimo prístroj a väčšinu nahrávok je možné ich prehrať iba obmedzenú dobu (cca 2 týždne). To platí pre všetky prístroje označené ako Skylink Ready. Prepínanie medzi kanálmi môže byť pomalšie než na iných prijímačoch.

Viac
 • 75,00 €
  75,00 €

  Sunsat S300 HDi je Full HD satelitný prijímač s certifikáciou Skylink Ready pre rok 2015. Zariadenie je vybavené jedným DVB-S2 tunerom, jednou čítačkou kariet Irdeto so SiliconSecure ochranou. Automatické funkcie FastScan a AutoDiseqc pre jednoduchú...

 • 59,50 €
  59,50 €

  Zircon FunBox HbbTV  je FULL HD satelitný prijímač s podporou HbbTV a certifikátom Skylink Ready. Samozrejmosťou je automatické dohladávanie nových programov z ponuky Skylink prostredníctvom funkcie FastScan. Samozrejmostou je EPG, PVR, Timeshift a AutoDiseqc.

 • 85,00 €
  85,00 €

  GoSAT GS-7060 HDi je FULL HD satelitný prijímač s certifikátom Skylink Ready r2015. Jeden DVB-S2 satelitný tuner a jedna čítačka kariet Irdeto. Automatické dohľadávanie programov pomocou funkcie FastScan. Nahrávanie programov na USB, ext. HDD. Ďalšie...

 • 64,00 €
  64,00 €

  Optibox Zebra Mini SE je satelitný prijímač s FULL HD podporou rozlíšenia obrazu. Zariadenie je vybavené jedným DVB-S2 tunerom a jednou licencovanou čítačkou kariet IRDETO. Podpora funkcií ako Fast Scan a AutoDiseqc pre jednoduchšiu inštaláciu a celkovú obsluhu prijímača. 

 • 59,80 €
  59,80 €

  Gosat GS 7010 HDi predstavuje Full HD satelitný prijímač s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Prijímač je certifikovaný podľa poslednej špecifikácie (r2015) Skylink Ready. Zariadenie dokáže automaticky vyhľadať frekvenciu Skylink TP. Prijímač používa špičkový čip Broadcom - Made in USA. +HDMI GOLD ZDARMA

 • 101,90 €
  101,90 €

  Samsung EVO-S je FULL HD satelitný prijímač, ktorý vyvinula firma SAMSUNG špeciálne pre satelitnú platformu Skylink. Prijímač je určený všetkým novým aj existujúcim zákazníkom Skylinku, ktorí si zaobstarávajú nový HD prijímač, ale najmä tým, ktorí chcú popri štandardnom príjmu satelitnej televízie používať novú službu Skylink Live TV.

 • 56,90 €
  56,90 €

  Skylink Ready HDTV satelitný prijímač, ktorý spĺňa najnovšiu technickú špecifikáciu (v1.5). Multimediálny prehrávač s možnosťou nahrávania obľúbených programov na USB alebo externý HDD. Prijímač taktiež podporuje funkciu Fast Scan a pokročilé funkcie PVR a Timeshift.

 • 115,00 €
  115,00 €

  GS7070PVRi je prvý 2-tunerový Skylink ready prijímač na trhu. Irdeto čítačka, 2x DVB-S2, 2x USB 2.0, FastScan, HbbTV, OTT funkcie, široka podpora multimédií.V súčasnosti patrí medzi najvybavenejší FULL HD Skylink ready prijímač na trhu. Má podporu funkcie FastScan pre Skylink i freeSAT. Umožňuje príjem HbbTV v 1.5.

 • 42,90 €
  42,90 €

  STRONG SRT7502 - je satelitný prijímač s certifikáciou Skylink Ready. Je vybavený čítačkou kariet s kódovaním IRDETO, funkciou FASTSCAN - rýchle, automatické ladenie programov a aktualizácia najnovšieho software

 • 49,90 €
  49,90 €

  Thomson THS815 je FULL HD satelitný prijímač s certifikátom Skylink Ready a automatickým dohľadávaním nových programov pomocou funkcie FastScan. Jednoduchá inštalácia s využitím inštalačného sprievodcu a funkcie AutoDiseqc. Samozrejmosťou sú funkcie, ako PVR Ready, EPG sprievodca, Teletext a prehrávanie multimediálnych súborov.

 • 49,90 €
  49,90 €

  Synaps ZR 300 je satelitný prijímač s licencovanou čítačkou Irdeto, ktorý je vybavený funkciou FAST SCAN pre inteligentné ladenie prijímača.

 • 112,00 €
  112,00 €

  GS7075COMBOi FullHD Skylink ready je kombinovaný satelitnýpozemné DVB-T2 prijímač , ktorý patrí k najvybavenejším prijímačom na našom trhu, kde nemá konkurenciu. Prijímač obsahuje jeden satelitný a jeden pozemné tuner, môžete teda nahrávať a sledovať programy zo satelitu alebo z pozemnej antény.