Naša recenzia z nákupného portálu

Avatar Simona M.
31.08.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Najlepšia cena dodanie na druhý den presne popisy k produktom príjemná komunikacia ihneď odpovedajú na spravy rýchle vybavenie objednavky bezpečne zabalený tovar široký sortiment
Celkový názor:
Obchod ihneď zareagoval na moju správu, ochotne mi pomohli a vysvetlili všetky moje nejasnosti. Ponúkli mi aj modely, ktoré zatiaľ nemajú zverejnené na stránke. Tovar mali skladom a na druhý pracovný deň som ho už mala doma. Takisto spokojnosť aj s kuriérskou službou. Rada tu nákupim aj nabudúce.
Avatar Marcela P.
21.08.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie Skvelá komunikácia Skvelé ceny Široký sortiment
Celkový názor:
Večer objednaný tovar bol doručený na ďalší pracovný deň, pri poradenstve cez telefón ihneď ochotne pomohli a všetko dôkladne vysvetlili. Ceny sú narozdiel od konkurencie veľmi priaznivé, pri cenovej ponuke mi ušetrili niekoľko eu. Sortiment na tomto eshope je veľmi široký, kontaktoval som sa aj na sortiment, ktorý nemali na stránke a okamžite zareagovali a ponúkli najlepšiu cenu. Celkový dojem je taký, že na tomto eshope od vytvorenia objednávky až po expresné doručenie prebiehalo všetko veľmi hladko. Potešil ma aj telefonát od pani, ktorú zaujímalo či prebehlo všetko v poriadku, také som ešte nezažil. Vrelo odporúčam a určite nakupim veľmi rád aj nabudúce.
Avatar Branislav T.
07.09.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
flexibilita a ustretovost, nakupoval som viac krát a vždy všetko v pohode
Avatar Dáša D.
18.07.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle doručenie
Celkový názor:
Tovar mi bol doručený na čas, dobrá cena a zaručená spokojnosť rodiny.
Avatar Daniel Č.
21.07.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Príjemní zamestnanci Rýchlosť dodania Informovanie o stave objednávky

Dokovacie stanice a replikátory

V tejto kategórii sa dozviete, aké výhody majú dokovacie stanice a prečo ich používať. Jednou z výhodou je rozšírenie konektivity. Ak ste vlastníkom mini notebooku alebo ultrabooku, ktoré môžu mať málo USB portov alebo výstupov na monitory, tak dokovacia stanica je tou správnou voľbou. Toto zariadenie Vám dokáže ponúknuť až 6 USB portov naviac. Pripojiť môžete externý disk, klávesnicu, myš, flash disk, USB kábel a mnohé ďalšie zariadenia. Ak v práci používate rôzne prenosové zariadenia a z notebooku musíte stále niečo odpájať a pripájať, tak si určite vyberiete z našej ponuky dokovacích staníc, pretože môžete používať viacero zariadení naraz. Niekedy sa stáva, že v práci pracujete s viacerými monitormi naraz, využitie dokovacej stanice zjednoduší prepojenie týchto monitorov. Veľakrát chýba v notebookoch sériový a paralelný port. Niektorí užívatelia ich stále používajú, pretože v oblasti diagnózy a servisu priemyselných strojov je COM port veľmi dôležitý. Ak chcete Vášmu notebooku rozšíriť možnosti a sebe ušetriť čas, tak určite si u nás zakúpte dokovaciu stanicu. Nenechajte sa technikou otravovať, ale zvýšte jej úroveň.

Dokovacie stanice a replikátory

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Nájdite znova to, čo hľadáte