Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
DVB-C Prijímače

V tejto kategórii nájdete DVB-C prijímače, ktoré sú určené na príjem signálu a programov z káblového vysielania tzv. "káblovky".

 • 45,00 €
  45,00 €

  C200 je káblový set-top-box, ktorý je ľahko ovládateľný a je vhodný pre príjem všetkých televíznych a rozhlasových staníc vysielaných vo vysokom rozlíšení HDTV. Po pripojení externého USB pevného disku alebo pamäťového média sa z prijímača stane multimediálne centrum schopné prehrávať filmy, hudbu a fotografie priamo na obrazovke televízora.

 • 37,00 €
  37,00 €

  Amiko Impulse T2/C  je FULL HD prijímač s jedným DVB-T2/C tunerom a jednou UNI čítačkou kariet. Možnosť nahrávania na USB alebo ext. HDD s využitím funkcií PVR a Timeshift. Bežné funkcie ako EPG sprievodca, Teletext, RTC a TrueColor sú samozrejmosťou. Externý IR senzor.

 • 33,90 €
  33,90 €

  EVO TC-300 Full HD digitálny DVB-T, T2 / DVB-C prijímač pre príjem pozemného a káblového vysielania. Od modelu TC-100 má navyše Ethernet port. Možnosť pripojiť aj cez Wifi (po dokúpení USB dongle). Obsahuje Conax univerzálnu čítačku kariet, externé čidlo, vdaka ktorému sa dá schovať za TV. Má USB port pre nahrávanie a prehrávanie multimédií.