Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
HD prijímače s OS ANDROID

V tejto kategórii nájdete HD prijímače, ktoré sú vytvorené a navrhnuté na modernom operačnom systéme OS Android, ktorý poznáme z mobilných zariadení a tabletov. Systém umožnuje široké možnosti rozšírenia funkčnosti prijímača prostredníctvom GooglePlay. Do zariadenia je tak možné inštalovať rôzne aplikácie a rozšírenia. Hardvér taký...

V tejto kategórii nájdete HD prijímače, ktoré sú vytvorené a navrhnuté na modernom operačnom systéme OS Android, ktorý poznáme z mobilných zariadení a tabletov. Systém umožnuje široké možnosti rozšírenia funkčnosti prijímača prostredníctvom GooglePlay. Do zariadenia je tak možné inštalovať rôzne aplikácie a rozšírenia. Hardvér takýchto prijímačov je postavený na modernom procesore doplnenom o rýchlu operačnú pamäť s dostatočnou kapacitou, čo zabezpečuje vysokú efektivitu a spolalivosť zariadenia. 

Viac
 • 85,90 €
  85,90 €

  Amiko, populárny výrobca satelitných prijímačov prichádza na trh s dalším boxom s operačným systémom Android a zabudovaným tunerom DVB-S2 a DVB-T2/C pod názvom Amiko A4 Combo.

 • 99,90 €
  99,90 €

  Openbox AS2HD ktorý je vylepšená verzia jeho predchodcu Openboxu AS1HD. Okrem niektorých hardvérových a funkčných vylepšení dostal prijímač aj nový vzhľad pripomínajúci prijímač HDBOX Enibox.

 • 109,00 €
  109,00 €

  Formuler S TURBO 4KUHD je jednotunerový, ultra HD, digitálny satelitný prijímač, ktorý pracuje na operačnom systéme Android verzie 7.0 Nugát. Ide o uzavretý Android, takže nie každá aplikácia je ainštalovatelná do tohto prijímača, kompatibilné nájdete v Markete, priamo v prijímači.

 • 91,00 €
  91,00 €

  Formuler S Mini je jednotunerový, ultra HD, digitálny satelitný prijímač, ktorý pracuje na operačnom systéme Android verzie 7.0 Nugát. Ide o uzavretý Android, takže nie každá aplikácia je nainštalovatelná do tohto prijímača, kompatibilné nájdete v Markete, priamo v prijímači.